Oferty

Strona głównaOferty • MIESZKANIE W KAMIENICY W CENTRUM DARŁOWA


MIESZKANIE W KAMIENICY W CENTRUM DARŁOWA


sprzedaż

mieszkanie

 

cena

390.000,00 PLN

3.373,70 PLN/m2

 

powierzchnia

115,60 m2

 

liczba pokoi

4

 

województwo: zachodniopomorskie

powiat: sławieński

miejscowość: Darłowo

rynek: wtórny

rodzaj zabudowy: kamienica

materiał budynku: cegła

forma własności: pełna własność

stan wykończenia: do remontu

ogrzewanie: kotłownia

okna: plastikowe

ogrzewanie

  informacje dodatkowe

  • piwnica

  Opis

  Witam,
   
  Mieszkanie jest usytuowane przy ul. Powstańców Warszawskich 55/1 w Darłowie. Na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie ma 115,6 m2. Do mieszkania przynależy 34% strychu i piwnicy, gdzie strych ma ok. 140 m2, a powierzchnia piwnicy jest równa powierzchni mieszkania. Części te można wydzielić i stworzyć na strychu niezależne pomieszczenie, do którego można zrobić wejście z mieszkania, dodatkowy metraż ok 45 m2. Istnieje możliwość odkupienia od pozostałych mieszkańców udziałów do strychu oraz piwnicy. Strych wysoki, więc jest możliwośc stworzenia dużej antresoli lub dodatkowego mieszkania pod wynajem.
  Mieszkanie jest usytuowane w samym centrum miasta z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności. Wejście jest zarówno od przodu - od rynku i głównego deptaka jak i od tyłu - od podwórka. Całe podwórko jest do użytku dla mieszkańców kamienicy. Na podwórku z 2-3 lata temu został wyłożony polbruk.
  Pierwotnie mieszkanie składało się z kuchni, łazienki, korytarza i 3 pokoi. W chwili obecnej jest ono podzielone na 3 niezależne mieszkania. Jedno o powierzchni ok. 20 m2 - pokój z łazienką. Drugie o pow. ok. 30 m2 - 2 pokoje z łazienką. Trzecie, największe o pow. ok. 65 m2 składające się z kuchni, łazienki z wanną i salonu oraz sypialni z łazienką z prysznicem. Do tego w korytarzu na klatce znajduję się niewielkie pomieszczenie z aneksem kuchennym i pralką do użytku tych dwóch mniejszych mieszkań.
  Kapitalny remont został wykonany z końcem 2010 roku. Mieszkanie zostało skute do gołej cegły, usunięte zostały piece kaflowe. Zamontowano płyty gipsowe z wełną, na których jest albo tapeta raufaza albo struktura, na podłogach są panele, a w łazienkach płytki. Wszystkie instalacje są nowe - elektryczna, wodno-kanalizacyjna, z gazu całkowicie zrezygnowałam. W piwnicy w pierwszym pomieszczeniu została zrobiona wylewka, na której usytuowany jest piec i duży bojler na wodę. Piec jest z podajnikiem na ekogroszek czy pellet, więc palenie jest nieuciążliwe, bo wystarczy rozpalić i dorzucać codziennie worek opału i co tydzień wyczyścić nie co piec.
  Elewacja z przodu budynku jest po remoncie, tylna do remontu. Dach oraz klatka schodowa do remontu. Mieszkanie do odświeżenia, ewentualnie do adaptacji własnej.

  Lokalizacja

   

  Ceny ofertowe

  Dla wszystkich ofert

  cena oferty: 390.000,00 PLN

  cena średnia: 392.500,00 PLN

  cena maksymalna: 395.000,00 PLN

  Dla ofert z powiatu sławieńskiego

  cena oferty: 390.000,00 PLN

  cena średnia: 392.500,00 PLN

  cena maksymalna: 395.000,00 PLN

   

  Data dodania: 2020-07-08

  Numer oferty: 45

  Data aktualizacji: 2020-07-08