Oferty

Strona głównaOferty


OfertyDARŁOWO DOM Z POTENCJAŁEM W TRAKCIE REALIZACJI

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 317,34 m21.118,67 PLN/m2

Cena: 355.000,00 PLN

DARŁOWO DOM Z POTENCJAŁEM W TRAKCIE REALIZACJI

NIE CHCESZ BUDOWAĆ DOMU, ALE MOŻESZ GO WYKOŃCZYĆ "POD SIEBIE" ?

TO OFERTA DLA CIEBIE !!!

JAK NA ZDJĘCIACH (fot. Artur Wejnerowski)

Do sprzedania nieruchomośc gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie realizacji, usytuowana w atrakcyjnej części Darłowa, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym do zaadoptowania o łącznej powierzchni 317,34 m.kw., usytuowany na działce o powierzchni 0,0803 ha.

 

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków żużlowo - betonowych typu Alfa z pustką powietrzną z wypełnieniem z wełny mineralnej (ocieplenie wewnętrzne). Docelowe ogrzewanie budynku etażowe tradycyjne - grawitacyjne. 

 

PARTER: przedsionek, przedpokój, w.c., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia oraz klatka schodowa.

 

PIĘTRO: 4 pokoje, 2 przedpokoje, kuchnia, łazienka, klatka schodowa.

 

PODDASZE: strych oraz klatka schodowa (do adaptacji).


Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, w tym usługi turystyczne - co ma korzystny wpływa na ewentualne prowadzenie działalności turystycznej.

 

Realizacja inwestycji zgodnie z operatem szacunkowym, który wykonany został 26. 08. 2019 roku jest na poziomie 59,80%. Operat szacunkowy dostępny jest w biurze.

 

Możliwość  wykorzystania domu w celach zarobkowych.

 

Wszelka dokumentacja w tym pozwolenie na budowę jest aktualna.

 

Zapraszam na prezentację nieruchomości.


!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!


BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP ORAZ DOKOŃCZENIE BUDOWY NIERUCHOMOŚCI

DOM MIESZKALNY BLISKO DARŁOWA

DOMASŁAWICE

dom - sprzedaż

pow.: 260,00 m23.230,77 PLN/m2

Cena: 840.000,00 PLN

DOM MIESZKALNY BLISKO DARŁOWA

WARTE POLECENIA !!!!!!!!!!!!!! JAK PRZY KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI WYSTAWIANEJ PRZEZ BIURO :-)

A na poważnie:

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 260 m kw. na działce siedliskowej o powierzchni 2,0333 ha – oddany do użytku w 2008 roku. Nieruchomość położona w miejscowości Domasławice przy drodze krajowej nr 37 łączącej położone o 2 km Darłowo z drogą krajową nr 6. Od morza i plaży dzieli ją około 3 km.

 

Dom położony jest w głębi działki co zapewnia poczucie intymności.

 

Z uwagi na duże gabaryty działki oraz MPZP nieruchomość daje duże możliwości jej wykorzystania – od mieszkalnej poprzez agroturystykę po stworzenie gospodarstwa rolnego, np. hodowlanego lub hali produkcyjnej. DOM NAPRAWDĘ WARTY OBEJRZENIA Z UWAGI NA DUŻO MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA.

 

Około 0,5 ha wokół domu jest ogrodzone. Obszar ten stanowi duży ogród (wyjście z tarasu domu) z miejscem do wypoczynku oraz imprez rodzinnych.

 

Nieruchomość jest zamieszkana i użytkowana. Posiada media w postaci prądu, wody, własnego szamba oraz posiada dodatkowe źródło ciepła jakim jest kominek z płaszczem wodnym. Istnieje również możliwość podłączenia pieca gazowego.

Dom posiada drugie, osobne wejście z klatki schodowej, która prowadzi do odrębnego lokalu mieszkalnego na poddaszu. Tak więc dom przystosowany jest do zamieszkania przez dwie rodziny.

Na budynek mieszkalny składają się:

 

PARTER:  Przestronny salon z widokiem na taras oraz ogród, aneks kuchenny wraz z jadalnią, dwie sypialnie oraz kotłownia, łazienka i pralnia. Ponadto wejście na piętro (jest również osobne wejście na piętro z klatki schodowej, co stwarza możliwość całkowitego oddzielenia piętra od parteru).

 

PIĘTRO: piętro to salon z dwoma pokojami, zamkniętą kuchnią oraz łazienką. Wysokie skosy gwarantują ergonomiczne wykorzystanie powierzchni poddasza.

 

Podatek od tej nieruchomości to 280,00 złotych/rok.

 

Istnieje możliwość podzielenia działki wraz z wydzieleniem drogi wewnętrznej – w tym przypadku cena do niewielkich negocjacji

 

PRZECZYTAJ OPIS, OBEJRZYJ I WYCIĄGNIJ WNIOSKI


!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!

 

BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY

WICIE

dom - sprzedaż

pow.: 550,00 m23.072,73 PLN/m2

Cena: 1.690.000,00 PLN

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią usługową o funkcji handlowej, wolnostojący, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym przygotowanym do adaptacji - wzniesiony technologią tradycyjną.

 

Do sprzedania z całym wyposażeniem sklepu oraz pozostałej nieruchomości.

 

Cała inwestycja cały czas działa, pracuje i przynosi dochody. Nieruchomość to nie tylko budynek, ale również kontrahenci, hurtownie obsługujące sklep oraz stali Klienci odwiedzający Wicie i korzystający z noclegów i wszelkich dogodności oferowanych przez przedmiotową nieruchomość.

Sprzedający oferują pomoc przy uruchomieniu sklepu oraz całej działalności.


Każda z kondygnacji to około 170 m kwadratowych powierzchni użytkowej wraz z poddaszem o powierzchni 40 m.kw.

 

Budynek położony na działce o powierzchni 800m2 w nadmorskiej miejscowości Wicie w gminie Darłowo w odległości 100 m od plaży oraz morza. Położony w centrum miejscowości otoczony głównym deptakiem, pasażem handlowym, nowymi ścieżkami rowerowymi (asfaltowymi) w kierunku Darłówka i Jarosławca.

 

Budynek oraz działka jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną plus kanalizację deszczową. Parter budynku to sklep o powierzchni ponad 110m2 wraz z mieszkaniem właścicieli oraz pomieszczeniem gospodarczym - kotłownia.

 

Pierwsze Pietro to 6 pokoi w tym jeden przeznaczony dla pracowników. Pokoje, sklep oraz ogródek rekreacyjny, balkony, teren przed sklepem z całym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia działalności wraz z parkingiem dla gości. Docelowo przewidziane jest 12 pokoi po zmianie planu zagospodarowania przestrzennego na powyższą miejscowość.

 

Innowacją wprowadzoną jest podgrzewanie wody urządzeniami chłodniczymi - z urządzeń chłodniczych zamontowanych w sklepie, tj. komora chłodnicza, szafa chłodnicza do napoi, lada chłodnicza – wędliniarska, regał chłodniczy na nabiał jest odzyskiwane ciepło, które ogrzewa bojler 300l wody.

 

Budynek wyposażony jest w internet, monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, monitoring temperatur wewnętrznych i zewnętrznych. Sklep wyposażony jest w sieć sprzedaży komputerowej oraz niezbędne urządzenia. W sezonie przed sklepem uruchamiane są dodatkowe namioty ze sprzedażą warzyw, napoi, lodów i innych towarów takich jak obuwie letnie, zabawki itp. Ponadto rozstawiany jest namiot pod zabawki, bujaki, gry typu cymbergaj, które dostarcza na sezon profesjonalna firma.

 

DOM MIESZKALNO USŁUGOWY

DARŁOWO

dom - sprzedaż

pow.: 500,00 m22.300,00 PLN/m2

Cena: 1.150.000,00 PLN

DOM MIESZKALNO USŁUGOWY

W ofercie biura do sprzedania nieruchomość znajdująca się w miejscowości nadmorskiej Darłowo, która położona jest około 2 kilometrów od morza. Nieruchomość położona w samym centrum Darłowa. Zabudowana budynkiem mieszkalno -  usługowym podpiwniczonym. Na nieruchomość składa się piwnica, parter, piętro oraz poddasze użytkowe. Na parterze znajduje się dodatkowy lokal mieszkalny dwukondygnacyjny z osobnym wejściem . Nieruchomość cały czas zamieszkana przez trzy rodziny, które stopniowo podwyższają standart nieruchomości poprzez wszelkiego rodzaju remonty. Ostatnio wymieniono pokrycie dachowe oraz grzejniki (na zdjęciach są stare) wraz z oknami i zmodernizowano instalację kanalizacyjną.Ponadto zostało wyremontowane zaplecze budynku twqorzące dzisiaj przytulny mały ogródek.

PARTER – duży lokal użytkowy z osobnym wejściem. Działalność może być produkcyjna, handlowa, usługowa w tym gastronomiczna (kiedyś była restauracja). Może być np. biuro prawne, pracownia architektoniczna lub prywatna klinika.
Obecnie znajduje się tam pracownia ceramiczna. Może byc również przerobiony na odrębny lokal mieszkalny. Na tym samym poziomie znajduje się odrębne mieszkanie dwukondygnacyjne zaadoptowane z garażu.

 

KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!!

BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ BEZPŁATNĄ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO !!!!!!!!!!!!

 

PIERWSZY POZIOM – tworzy on odrębny lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie. Wejście ze schodów na otwarty hol, kuchnia ze spiżarnią, 2 oddzielne pokoje, łazienka, duży salon z kominkiem z wejściem do prywatnej sypialni (łącznie na tym poziomie jest 6 pomieszczeń i łazienka)

 

DRUGI POZIOM – stanowi odrębne mieszkanie na poddaszu z klimatem drewnianych belek składające się z salonu i otwartej kuchni, 3 oddzielnych pokoi, łazienki i garderoby.
Ogrzewana piecem na ekogroszek, posiada wejście na piec gazowy z osobną instalacją. Ponadto są dodatkowe źródła ogrzewania w postaci trzech kominków na każdej kondygnacji po jednym. Lokal usługowy o powierzchni 212 m.kw. wraz z piwnicą przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej o różnej specyfice.

 

Na każdej kondygnacji mieszczą się osobne lokale mieszkalne co umożliwia wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy kwater wraz z prowadzeniem pensjonatu np. ze stołówką. Idealnie spełnia wymogi do prowadzenia usług turystycznych, pensjonatu, przedszkola. Ponadto w budynku można wydzielić minimum 5 odrębnych lokali mieszkalnych.

Zachęcam do obejrzenia nieruchmości. - warto.

DOM MIESZKALNY W DARŁOWIE - ZOBACZ KONIECZNIE

DARŁOWO

dom - sprzedaż

pow.: 236,00 m22.966,10 PLN/m2

Cena: 700.000,00 PLN

DOM MIESZKALNY W DARŁOWIE - ZOBACZ KONIECZNIE

Do sprzedania nieruchomośc usytuowana w atrakcyjnej części Darłowa, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych oraz pensjonatowych. Z jednej strony sąsiedztwo zabudowań pensjonatowych ma korzystny wpływ na możliwości wykorzystania nieruchomości pod względem turystycznym, a z drugiej usytuowanie nieruchomości zachowuje walory prywatności. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 236 m.kw. oraz garażem o powierzchni 28,4 m.kw., usytuowana na działce o powierzchni 0,25 ha.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, w tym usługi turystyczne - co ma korzystny wpływa na rozbudowę działki o obiekty turystyczne.

Dostęp do nieruchomości z drogi asfaltowej.

Nieruchomośc oddana do użytkowania w lipcu 2004 roku.

Z salonu jest wyjście na częściowo zadaszony taras z ogrodem.

Ogrzewanie budynku gazowe zasilane z butli zewnętrznej.
Budynek zaopatrzony jest w instalację elektryczną z siłą, wodno-kanalizacyjną i telekomunikacyjną.

Stan techniczny budynku bardzo dobry, przestronne i słoneczne pomieszczenia. Działka przestronna z elementami małej architektury. Dzięki zazielenieniu daje poczucie intymności. Możliwość  wykorzystania domu w celach zarobkowych.

Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 0,25 ha o tym samym przeznaczeniu, która również jest na sprzedaż łącznie z domem lub osobno. Oferta jej sprzedaży również jest w biurze.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!


BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DARŁOWIE

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 169,98 m22.470,88 PLN/m2

Cena: 420.000,00 PLN

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DARŁOWIE

W sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie SZEREGOWEJ położony w Darłowie przy ulicy Wałowej na działce gruntu o powierzchni 100 m. kw. Jest to budynek mieszkalny jednorodzinny z usługami w parterze - powierzchnia lokalu usługowego wynosi 70,00 m.kw. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką.

Dom położony jest przy drodze prowadzącej w stronę Darłówka Wschodniego. W pobliżu są ścieżki rowerowe oraz tramwaje wodne, które w sezonie letnim znacznie zwiększają atrakcyjność Darłowa oraz Darłówka.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 169,98 m.kw.

 

Jest to świetna alternatywa dla prowadzenia działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania (rehabilitacja, salon fryzur, itd.).


Ponadto w budynku można wydzielić dwa niezależne lokale mieszkalneNa parterze pomieszczenie gospodarcze wraz z lokalem usługowym z wc. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, przestronna otwarta i widna kuchnia oraz łazienka. Poddasze składa się z trzech pokoi, klatki schodowej oraz łazienki. Na podłogach w pokojach panele. W kuchni, łazience oraz na klatkach schodowych glazura i terakota. Na ścianach tynk malowany farbami. Stolarka okienna plastikowa PVC. Stan techniczny budynku DOBRY.

 

Ogrzewanie budynku piecem gazowym dwufunkcyjnym i piecem węglowym - do wyboru. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i telekomunikacyjną.

 

Posesja ogrodzona płotem. Z tyłu kawałek miejsca na wieczorne posiadówki. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja z uwagi na dostęp do sklepów, szkoły, kościoła, przedszkola. Blisko posesji w planie miejscowym przewidziany bezpieczny plac zabaw.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA. KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!!!Biuro zajmuje się również pomocą w ubieganiu się o Kredyty hipoteczne 

APARTAMENTY NAD MORZEM - DARŁOWO

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 320,00 m24.625,00 PLN/m2

Cena: 1.480.000,00 PLN

APARTAMENTY NAD MORZEM - DARŁOWO

Nowoczesny dom z przestronnymi apartamentami blisko morza położony w Darłowie zbudowany technologią murowaną z betonu komórkowego, ocieplony, oddany do użytku w 2013 roku - gotowy do zamieszkania i zarabiania pieniędzy.

6 apartamentów blisko morza na działce ogrodzonej i urządzonej w myślą o najmłodszych spełni oczekiwania zarówno właścicieli jak i gości.

Oferta obejmuje pełne wyposażenie apartamentów.

OPIS:

Na dom apartamentowy składają się dwie kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 320 m kw., gdzie na parterze mieści się apartament oraz mieszkanie właścicieli składające się z dużego salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni z zabudowaną szafą, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego.

Na piętrze znajduje się pięć apartamentów z dostępem do przestronnych tarasów z widokiem na okolice wraz z morzem.

 

LOKALIZACJA I ZALETY:

Jednym z atutów domu apartamentowego w Darłowie jest jego położenie. Bliska odległość do morza – około 1200 metrów – którą można przejść na pieszo, przejechać samochodem lub rowerami. Rowerami można również bezpiecznie zwiedzać okolice Darłowa, gdyż miasto przygotowało dla turystów ścieżki rowerowe obejmujące tereny wokół Darłowa.

Na dzień dzisiejszy obiekt jest czynny, gotowy do przyjęcia gości i ma swoich stałych Klientów wraz z wcześniejszymi rezerwacjami. Właściciele posiadają dokumenty księgowe potwierdzające przychód osiągany z nieruchomości !!!!!

Mikroklimat otaczający okolice ma duży wpływ na zdrowie osób przebywających na terenie Darłowa.

W dobie smogu i zanieczyszczeń powietrza miasto Darłowo i jego plaże to super miejsce na inhalację dla naszych płuc nie tylko w lato ale i również w okresie sztormów.

Nasza oferta idealnie spełnia warunki korzystania biernego i aktywnego spędzania czasu turystów odwiedzających dom apartamentowy.

Ponadto w niedalekiej odległości od apartamentu można skorzystać z usług Instytutu Zdrowia i Urody w Darłowie – Yasumi, Aquaparku wodnego jak również z innych atrakcji jakie dostępne są dzięki komfortowemu dojazdowi do szlaku pasa nadmorskiego Mielno – Darłowo – Darłówko – Jarosławiec – Rowy – Ustka – Łeba.

 

LINK DO OFERTY APARTAMENTÓW: http://www.apartamentyteczowe.pl/

Funkcjonalny dom wolnostojący w Sławnie

Sławno

dom - sprzedaż

pow.: 220,00 m21.659,09 PLN/m2

Cena: 365.000,00 PLN

Funkcjonalny dom wolnostojący w Sławnie

W sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 104,70 mkw., położony na działce gruntu o powierzchni 653 mkw. w Sławnie przy ul. Gdańskiej. Budynek dwupiętrowy w całości podpiwniczony wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony, oddany do użytku w 1998r. Dach dwuspadowy pokryty dachówką, okna drewniane w bardzo dobrym stanie. Parter budynku zajmuje duży garaż, kotłownia, łazienka i dwa pomieszczenia gospodarcze. Na pierwszym piętrze wiatrołap, przedpokój, kuchnia, salon z wyjściem na taras, pokój oraz wc. Na drugim piętrze 3 pokoje w tym jeden z balkonem, kuchnia i łazienka. Na podłogach panele podłogowe, w kuchni i w łazienkach terakota. Na ścianach gładź malowana farbami, w łazienkach i w kuchni glazura. Powierzchnia całkowita domu wynosi 220 mkw. Budynek zaopatrzony w instalację wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną i grzewczą. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na opał stały. Dodatkowo woda ciepła z bojlera elektrycznego. Teren posesji zadbany i ogrodzony kutym płotem z bramą wjazdową, wyłożony polbrukiem. Na działce znajduje się garaż oraz wiata, a także wygospodarowana część rekreacyjna na której można doskonale wypocząć z dala od zgiełku miasta i hałasu samochodów. Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Sławna na Osiedlu Słupskim. Oferta godna polecenia z dogodnym dojazdem i atrakcyjną lokalizacją.