Oferty

Strona głównaOferty


OfertyJAROSŁAWIEC DOM POD USŁUGI TURYSTYCZNE

JAROSŁAWIEC

dom - sprzedaż

pow.: 277,00 m24.292,42 PLN/m2

Cena: 1.189.000,00 PLN

JAROSŁAWIEC DOM POD USŁUGI TURYSTYCZNE

Chcesz zarabiać na turystyce ? To oferta dla Ciebie :-)

W ofercie budynek mieszkalny jednorodzinny podpiwniczony, który zaadoptowany został pod usługi turystyczne - wynajem pokoi.

 

Dom położony w atrakcyjnym miejscu Jarosławca - w odległości 80,00 metrów od latarni morskiej i około 250 metrów od plaży i ścisłego centrum Jarosławca.

 

Sama miejscowość położona jest nad samym Bałtykiem z dostępem do wielu atrakcji sezonowych takich jak aquapark czy ścieżki rowerowe obejmujące przepiękny krajobraz terenów nadmorskich. Atrakcyjność miejsca podnoszą piękne plaże z dostępem do ślicznych wschodów i zachodów słońca :-)

 

(link: https://www.panorama-morska.pl/hotel-z-aquaparkiem-nad-morzem?gclid=EAIaIQobChMI57XUz6DB5QIVDx0YCh2QTw4QEAAYASADEgIMivD_BwE)

 

Jarosławiec leży między miejscowościami Wicko Morskie i Darłowo (11 km na północ od drogi wojewódzkiej nr 203), która łączy Koszalin i Darłowo z Ustką), na zachód od jeziora Wicko. Przy wschodniej części Jarosławca do Morza Bałtyckiego uchodzi rzeka Głównica. Poza sezonem dostępne jest również centrum medyczne oferujące wszelkiego rodzaju zabiegi zdrowotne.


Na samą nieruchomość składa się parter, piętro oraz poddasze użytkowe również zaadoptowane pod wynajem. Łącznie jest na dzisiaj 12 pokoi do wynajęcia. Na parter składa się salon z tarasem oraz aneksem kuchennym i łazienką (służył jako mieszkanie właścicieli), który również można zaadoptować pod dodatkowe pomieszczenia do wynajmu. Nieruchomość przygotowana na przyjęcie gości.

Biuro jest w posiadaniu rzutów dla osób naprawdę zainteresowanych.


Biuro specjalizuje się również w pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup i ewentualny remont nieruchomości.


 

DARŁOWO DOM Z POTENCJAŁEM W TRAKCIE REALIZACJI

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 317,34 m21.118,67 PLN/m2

Cena: 355.000,00 PLN

DARŁOWO DOM Z POTENCJAŁEM W TRAKCIE REALIZACJI

NIE CHCESZ BUDOWAĆ DOMU, ALE MOŻESZ GO WYKOŃCZYĆ "POD SIEBIE" ?

TO OFERTA DLA CIEBIE !!!

JAK NA ZDJĘCIACH (fot. Artur Wejnerowski)

Do sprzedania nieruchomośc gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie realizacji, usytuowana w atrakcyjnej części Darłowa, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym do zaadoptowania o łącznej powierzchni 317,34 m.kw., usytuowany na działce o powierzchni 0,0803 ha.

 

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków żużlowo - betonowych typu Alfa z pustką powietrzną z wypełnieniem z wełny mineralnej (ocieplenie wewnętrzne). Docelowe ogrzewanie budynku etażowe tradycyjne - grawitacyjne. 

 

PARTER: przedsionek, przedpokój, w.c., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia oraz klatka schodowa.

 

PIĘTRO: 4 pokoje, 2 przedpokoje, kuchnia, łazienka, klatka schodowa.

 

PODDASZE: strych oraz klatka schodowa (do adaptacji).


Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, w tym usługi turystyczne - co ma korzystny wpływa na ewentualne prowadzenie działalności turystycznej.

 

Realizacja inwestycji zgodnie z operatem szacunkowym, który wykonany został 26. 08. 2019 roku jest na poziomie 59,80%. Operat szacunkowy dostępny jest w biurze.

 

Możliwość  wykorzystania domu w celach zarobkowych.

 

Wszelka dokumentacja w tym pozwolenie na budowę jest aktualna.

 

Zapraszam na prezentację nieruchomości.


!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!


BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP ORAZ DOKOŃCZENIE BUDOWY NIERUCHOMOŚCI

DOM MIESZKALNY BLISKO DARŁOWA

DOMASŁAWICE

dom - sprzedaż

pow.: 260,00 m23.230,77 PLN/m2

Cena: 840.000,00 PLN

DOM MIESZKALNY BLISKO DARŁOWA

WARTE POLECENIA !!!!!!!!!!!!!! JAK PRZY KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI WYSTAWIANEJ PRZEZ BIURO :-)

A na poważnie:

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 260 m kw. na działce siedliskowej o powierzchni 2,0333 ha – oddany do użytku w 2008 roku. Nieruchomość położona w miejscowości Domasławice przy drodze krajowej nr 37 łączącej położone o 2 km Darłowo z drogą krajową nr 6. Od morza i plaży dzieli ją około 3 km.

 

Dom położony jest w głębi działki co zapewnia poczucie intymności.

 

Z uwagi na duże gabaryty działki oraz MPZP nieruchomość daje duże możliwości jej wykorzystania – od mieszkalnej poprzez agroturystykę po stworzenie gospodarstwa rolnego, np. hodowlanego lub hali produkcyjnej. DOM NAPRAWDĘ WARTY OBEJRZENIA Z UWAGI NA DUŻO MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA.

 

Około 0,5 ha wokół domu jest ogrodzone. Obszar ten stanowi duży ogród (wyjście z tarasu domu) z miejscem do wypoczynku oraz imprez rodzinnych.

 

Nieruchomość jest zamieszkana i użytkowana. Posiada media w postaci prądu, wody, własnego szamba oraz posiada dodatkowe źródło ciepła jakim jest kominek z płaszczem wodnym. Istnieje również możliwość podłączenia pieca gazowego.

Dom posiada drugie, osobne wejście z klatki schodowej, która prowadzi do odrębnego lokalu mieszkalnego na poddaszu. Tak więc dom przystosowany jest do zamieszkania przez dwie rodziny.

Na budynek mieszkalny składają się:

 

PARTER:  Przestronny salon z widokiem na taras oraz ogród, aneks kuchenny wraz z jadalnią, dwie sypialnie oraz kotłownia, łazienka i pralnia. Ponadto wejście na piętro (jest również osobne wejście na piętro z klatki schodowej, co stwarza możliwość całkowitego oddzielenia piętra od parteru).

 

PIĘTRO: piętro to salon z dwoma pokojami, zamkniętą kuchnią oraz łazienką. Wysokie skosy gwarantują ergonomiczne wykorzystanie powierzchni poddasza.

 

Podatek od tej nieruchomości to 280,00 złotych/rok.

 

Istnieje możliwość podzielenia działki wraz z wydzieleniem drogi wewnętrznej – w tym przypadku cena do niewielkich negocjacji

 

PRZECZYTAJ OPIS, OBEJRZYJ I WYCIĄGNIJ WNIOSKI


!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!

 

BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY

WICIE

dom - sprzedaż

pow.: 550,00 m23.072,73 PLN/m2

Cena: 1.690.000,00 PLN

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią usługową o funkcji handlowej, wolnostojący, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym przygotowanym do adaptacji - wzniesiony technologią tradycyjną.

 

Do sprzedania z całym wyposażeniem sklepu oraz pozostałej nieruchomości.

 

Cała inwestycja cały czas działa, pracuje i przynosi dochody. Nieruchomość to nie tylko budynek, ale również kontrahenci, hurtownie obsługujące sklep oraz stali Klienci odwiedzający Wicie i korzystający z noclegów i wszelkich dogodności oferowanych przez przedmiotową nieruchomość.

Sprzedający oferują pomoc przy uruchomieniu sklepu oraz całej działalności.


Każda z kondygnacji to około 170 m kwadratowych powierzchni użytkowej wraz z poddaszem o powierzchni 40 m.kw.

 

Budynek położony na działce o powierzchni 800m2 w nadmorskiej miejscowości Wicie w gminie Darłowo w odległości 100 m od plaży oraz morza. Położony w centrum miejscowości otoczony głównym deptakiem, pasażem handlowym, nowymi ścieżkami rowerowymi (asfaltowymi) w kierunku Darłówka i Jarosławca.

 

Budynek oraz działka jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną plus kanalizację deszczową. Parter budynku to sklep o powierzchni ponad 110m2 wraz z mieszkaniem właścicieli oraz pomieszczeniem gospodarczym - kotłownia.

 

Pierwsze Pietro to 6 pokoi w tym jeden przeznaczony dla pracowników. Pokoje, sklep oraz ogródek rekreacyjny, balkony, teren przed sklepem z całym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia działalności wraz z parkingiem dla gości. Docelowo przewidziane jest 12 pokoi po zmianie planu zagospodarowania przestrzennego na powyższą miejscowość.

 

Innowacją wprowadzoną jest podgrzewanie wody urządzeniami chłodniczymi - z urządzeń chłodniczych zamontowanych w sklepie, tj. komora chłodnicza, szafa chłodnicza do napoi, lada chłodnicza – wędliniarska, regał chłodniczy na nabiał jest odzyskiwane ciepło, które ogrzewa bojler 300l wody.

 

Budynek wyposażony jest w internet, monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, monitoring temperatur wewnętrznych i zewnętrznych. Sklep wyposażony jest w sieć sprzedaży komputerowej oraz niezbędne urządzenia. W sezonie przed sklepem uruchamiane są dodatkowe namioty ze sprzedażą warzyw, napoi, lodów i innych towarów takich jak obuwie letnie, zabawki itp. Ponadto rozstawiany jest namiot pod zabawki, bujaki, gry typu cymbergaj, które dostarcza na sezon profesjonalna firma.

 

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DARŁOWIE

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 169,98 m22.470,88 PLN/m2

Cena: 420.000,00 PLN

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DARŁOWIE

W sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie SZEREGOWEJ położony w Darłowie przy ulicy Wałowej na działce gruntu o powierzchni 100 m. kw. Jest to budynek mieszkalny jednorodzinny z usługami w parterze - powierzchnia lokalu usługowego wynosi 70,00 m.kw. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką.

Dom położony jest przy drodze prowadzącej w stronę Darłówka Wschodniego. W pobliżu są ścieżki rowerowe oraz tramwaje wodne, które w sezonie letnim znacznie zwiększają atrakcyjność Darłowa oraz Darłówka.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 169,98 m.kw.

 

Jest to świetna alternatywa dla prowadzenia działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania (rehabilitacja, salon fryzur, itd.).


Ponadto w budynku można wydzielić dwa niezależne lokale mieszkalneNa parterze pomieszczenie gospodarcze wraz z lokalem usługowym z wc. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, przestronna otwarta i widna kuchnia oraz łazienka. Poddasze składa się z trzech pokoi, klatki schodowej oraz łazienki. Na podłogach w pokojach panele. W kuchni, łazience oraz na klatkach schodowych glazura i terakota. Na ścianach tynk malowany farbami. Stolarka okienna plastikowa PVC. Stan techniczny budynku DOBRY.

 

Ogrzewanie budynku piecem gazowym dwufunkcyjnym i piecem węglowym - do wyboru. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i telekomunikacyjną.

 

Posesja ogrodzona płotem. Z tyłu kawałek miejsca na wieczorne posiadówki. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja z uwagi na dostęp do sklepów, szkoły, kościoła, przedszkola. Blisko posesji w planie miejscowym przewidziany bezpieczny plac zabaw.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA. KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!!!Biuro zajmuje się również pomocą w ubieganiu się o Kredyty hipoteczne 

APARTAMENTY NAD MORZEM - DARŁOWO

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 320,00 m24.625,00 PLN/m2

Cena: 1.480.000,00 PLN

APARTAMENTY NAD MORZEM - DARŁOWO

Nowoczesny dom z przestronnymi apartamentami blisko morza położony w Darłowie zbudowany technologią murowaną z betonu komórkowego, ocieplony, oddany do użytku w 2013 roku - gotowy do zamieszkania i zarabiania pieniędzy.

6 apartamentów blisko morza na działce ogrodzonej i urządzonej w myślą o najmłodszych spełni oczekiwania zarówno właścicieli jak i gości.

Oferta obejmuje pełne wyposażenie apartamentów.

OPIS:

Na dom apartamentowy składają się dwie kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 320 m kw., gdzie na parterze mieści się apartament oraz mieszkanie właścicieli składające się z dużego salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni z zabudowaną szafą, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego.

Na piętrze znajduje się pięć apartamentów z dostępem do przestronnych tarasów z widokiem na okolice wraz z morzem.

 

LOKALIZACJA I ZALETY:

Jednym z atutów domu apartamentowego w Darłowie jest jego położenie. Bliska odległość do morza – około 1200 metrów – którą można przejść na pieszo, przejechać samochodem lub rowerami. Rowerami można również bezpiecznie zwiedzać okolice Darłowa, gdyż miasto przygotowało dla turystów ścieżki rowerowe obejmujące tereny wokół Darłowa.

Na dzień dzisiejszy obiekt jest czynny, gotowy do przyjęcia gości i ma swoich stałych Klientów wraz z wcześniejszymi rezerwacjami. Właściciele posiadają dokumenty księgowe potwierdzające przychód osiągany z nieruchomości !!!!!

Mikroklimat otaczający okolice ma duży wpływ na zdrowie osób przebywających na terenie Darłowa.

W dobie smogu i zanieczyszczeń powietrza miasto Darłowo i jego plaże to super miejsce na inhalację dla naszych płuc nie tylko w lato ale i również w okresie sztormów.

Nasza oferta idealnie spełnia warunki korzystania biernego i aktywnego spędzania czasu turystów odwiedzających dom apartamentowy.

Ponadto w niedalekiej odległości od apartamentu można skorzystać z usług Instytutu Zdrowia i Urody w Darłowie – Yasumi, Aquaparku wodnego jak również z innych atrakcji jakie dostępne są dzięki komfortowemu dojazdowi do szlaku pasa nadmorskiego Mielno – Darłowo – Darłówko – Jarosławiec – Rowy – Ustka – Łeba.

 

LINK DO OFERTY APARTAMENTÓW: http://www.apartamentyteczowe.pl/