Oferty

Strona głównaOferty


OfertyDOM MIESZKALNY BLISKO DARŁOWA

DOMASŁAWICE

dom - sprzedaż

pow.: 260,00 m23.230,77 PLN/m2

Cena: 840.000,00 PLN

DOM MIESZKALNY BLISKO DARŁOWA

WARTE POLECENIA !!!!!!!!!!!!!! JAK PRZY KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI WYSTAWIANEJ PRZEZ BIURO :-)

A na poważnie:

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 260 m kw. na działce siedliskowej o powierzchni 2,0333 ha – oddany do użytku w 2008 roku. Nieruchomość położona w miejscowości Domasławice przy drodze krajowej nr 37 łączącej położone o 2 km Darłowo z drogą krajową nr 6. Od morza i plaży dzieli ją około 3 km.

 

Dom położony jest w głębi działki co zapewnia poczucie intymności.

 

Z uwagi na duże gabaryty działki oraz MPZP nieruchomość daje duże możliwości jej wykorzystania – od mieszkalnej poprzez agroturystykę po stworzenie gospodarstwa rolnego, np. hodowlanego lub hali produkcyjnej. DOM NAPRAWDĘ WARTY OBEJRZENIA Z UWAGI NA DUŻO MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA.

 

Około 0,5 ha wokół domu jest ogrodzone. Obszar ten stanowi duży ogród (wyjście z tarasu domu) z miejscem do wypoczynku oraz imprez rodzinnych.

 

Nieruchomość jest zamieszkana i użytkowana. Posiada media w postaci prądu, wody, własnego szamba oraz posiada dodatkowe źródło ciepła jakim jest kominek z płaszczem wodnym. Istnieje również możliwość podłączenia pieca gazowego.

Dom posiada drugie, osobne wejście z klatki schodowej, która prowadzi do odrębnego lokalu mieszkalnego na poddaszu. Tak więc dom przystosowany jest do zamieszkania przez dwie rodziny.

Na budynek mieszkalny składają się:

 

PARTER:  Przestronny salon z widokiem na taras oraz ogród, aneks kuchenny wraz z jadalnią, dwie sypialnie oraz kotłownia, łazienka i pralnia. Ponadto wejście na piętro (jest również osobne wejście na piętro z klatki schodowej, co stwarza możliwość całkowitego oddzielenia piętra od parteru).

 

PIĘTRO: piętro to salon z dwoma pokojami, zamkniętą kuchnią oraz łazienką. Wysokie skosy gwarantują ergonomiczne wykorzystanie powierzchni poddasza.

 

Podatek od tej nieruchomości to 280,00 złotych/rok.

 

Istnieje możliwość podzielenia działki wraz z wydzieleniem drogi wewnętrznej – w tym przypadku cena do niewielkich negocjacji

 

PRZECZYTAJ OPIS, OBEJRZYJ I WYCIĄGNIJ WNIOSKI


!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!

 

BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY

WICIE

dom - sprzedaż

pow.: 550,00 m23.072,73 PLN/m2

Cena: 1.690.000,00 PLN

BUDYNEK MIESZKALNO - USŁUGOWY

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią usługową o funkcji handlowej, wolnostojący, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym przygotowanym do adaptacji - wzniesiony technologią tradycyjną.

 

Do sprzedania z całym wyposażeniem sklepu oraz pozostałej nieruchomości.

 

Cała inwestycja cały czas działa, pracuje i przynosi dochody. Nieruchomość to nie tylko budynek, ale również kontrahenci, hurtownie obsługujące sklep oraz stali Klienci odwiedzający Wicie i korzystający z noclegów i wszelkich dogodności oferowanych przez przedmiotową nieruchomość.

Sprzedający oferują pomoc przy uruchomieniu sklepu oraz całej działalności.


Każda z kondygnacji to około 170 m kwadratowych powierzchni użytkowej wraz z poddaszem o powierzchni 40 m.kw.

 

Budynek położony na działce o powierzchni 800m2 w nadmorskiej miejscowości Wicie w gminie Darłowo w odległości 100 m od plaży oraz morza. Położony w centrum miejscowości otoczony głównym deptakiem, pasażem handlowym, nowymi ścieżkami rowerowymi (asfaltowymi) w kierunku Darłówka i Jarosławca.

 

Budynek oraz działka jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną plus kanalizację deszczową. Parter budynku to sklep o powierzchni ponad 110m2 wraz z mieszkaniem właścicieli oraz pomieszczeniem gospodarczym - kotłownia.

 

Pierwsze Pietro to 6 pokoi w tym jeden przeznaczony dla pracowników. Pokoje, sklep oraz ogródek rekreacyjny, balkony, teren przed sklepem z całym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia działalności wraz z parkingiem dla gości. Docelowo przewidziane jest 12 pokoi po zmianie planu zagospodarowania przestrzennego na powyższą miejscowość.

 

Innowacją wprowadzoną jest podgrzewanie wody urządzeniami chłodniczymi - z urządzeń chłodniczych zamontowanych w sklepie, tj. komora chłodnicza, szafa chłodnicza do napoi, lada chłodnicza – wędliniarska, regał chłodniczy na nabiał jest odzyskiwane ciepło, które ogrzewa bojler 300l wody.

 

Budynek wyposażony jest w internet, monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, monitoring temperatur wewnętrznych i zewnętrznych. Sklep wyposażony jest w sieć sprzedaży komputerowej oraz niezbędne urządzenia. W sezonie przed sklepem uruchamiane są dodatkowe namioty ze sprzedażą warzyw, napoi, lodów i innych towarów takich jak obuwie letnie, zabawki itp. Ponadto rozstawiany jest namiot pod zabawki, bujaki, gry typu cymbergaj, które dostarcza na sezon profesjonalna firma.

 

DOM MIESZKALNO USŁUGOWY

DARŁOWO

dom - sprzedaż

pow.: 500,00 m22.300,00 PLN/m2

Cena: 1.150.000,00 PLN

DOM MIESZKALNO USŁUGOWY

W ofercie biura do sprzedania nieruchomość znajdująca się w miejscowości nadmorskiej Darłowo, która położona jest około 2 kilometrów od morza. Nieruchomość położona w samym centrum Darłowa. Zabudowana budynkiem mieszkalno -  usługowym podpiwniczonym. Na nieruchomość składa się piwnica, parter, piętro oraz poddasze użytkowe. Na parterze znajduje się dodatkowy lokal mieszkalny dwukondygnacyjny z osobnym wejściem . Nieruchomość cały czas zamieszkana przez trzy rodziny, które stopniowo podwyższają standart nieruchomości poprzez wszelkiego rodzaju remonty. Ostatnio wymieniono pokrycie dachowe oraz grzejniki (na zdjęciach są stare) wraz z oknami i zmodernizowano instalację kanalizacyjną.Ponadto zostało wyremontowane zaplecze budynku twqorzące dzisiaj przytulny mały ogródek.

PARTER – duży lokal użytkowy z osobnym wejściem. Działalność może być produkcyjna, handlowa, usługowa w tym gastronomiczna (kiedyś była restauracja). Może być np. biuro prawne, pracownia architektoniczna lub prywatna klinika.
Obecnie znajduje się tam pracownia ceramiczna. Może byc również przerobiony na odrębny lokal mieszkalny. Na tym samym poziomie znajduje się odrębne mieszkanie dwukondygnacyjne zaadoptowane z garażu.

 

KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!!

BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ BEZPŁATNĄ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO !!!!!!!!!!!!

 

PIERWSZY POZIOM – tworzy on odrębny lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie. Wejście ze schodów na otwarty hol, kuchnia ze spiżarnią, 2 oddzielne pokoje, łazienka, duży salon z kominkiem z wejściem do prywatnej sypialni (łącznie na tym poziomie jest 6 pomieszczeń i łazienka)

 

DRUGI POZIOM – stanowi odrębne mieszkanie na poddaszu z klimatem drewnianych belek składające się z salonu i otwartej kuchni, 3 oddzielnych pokoi, łazienki i garderoby.
Ogrzewana piecem na ekogroszek, posiada wejście na piec gazowy z osobną instalacją. Ponadto są dodatkowe źródła ogrzewania w postaci trzech kominków na każdej kondygnacji po jednym. Lokal usługowy o powierzchni 212 m.kw. wraz z piwnicą przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej o różnej specyfice.

 

Na każdej kondygnacji mieszczą się osobne lokale mieszkalne co umożliwia wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy kwater wraz z prowadzeniem pensjonatu np. ze stołówką. Idealnie spełnia wymogi do prowadzenia usług turystycznych, pensjonatu, przedszkola. Ponadto w budynku można wydzielić minimum 5 odrębnych lokali mieszkalnych.

Zachęcam do obejrzenia nieruchmości. - warto.

GOSPODARSTWO - DOM NAD MORZEM Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI

ZAGÓRZYN

dom - sprzedaż

pow.: 190,00 m22.894,74 PLN/m2

Cena: 550.000,00 PLN

GOSPODARSTWO - DOM NAD MORZEM Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI

Do sprzedania gospodarstwo rolne z zabudowaniami gospodarczymi oraz domem mieszkalnym. Łączna powierzchnia działki to 0,9716 ha.

Nieruchomość jest zamieszkana i użytkowana. Na nieruchomość składają się budynki gospodarcze takie jak stodoła, obora, chlewnia oraz pomieszczenia dla pracowników obsługujących stajnie. Budynki gospodarcze zachowane w bardzo dobrym stanie - można je użytkować lub wykorzystać do innych celów jak np. zaadoptowanie do celów turystycznych.

Budynek mieszkalny ma powierzchnię 190,00 metrów kwadratowych skłądający się z 7 pokoi, dwóch kuchni, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych. Połowa budynku mieszkalnego po remoncie zaopatrzona w piec CO ogrzewający pomieszczenia oraz wodę, kanalizę oraz prąd. Druga połowa do remontu z przyłączami do wody, kanalizy oraz prądu. W pomieszczeniach są piece kaflowe oraz powojenna kuchnia. Strych do zaadoptowania. Na strychu są również dwie wędzarnie, które wykorzystują ciepło z kuchni kaflowej nazywanej przez jednego z kucharzy "Balbinką" -:)

Bardzo fajna oferta dla osób doceniających dobrze zachowane stare budynki, które posiadają swój klimat. Nieruchomość nadaje się również na np. stadninę koni lub działalność  agroturystyczną.

!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!


BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

DOM MIESZKALNY W DARŁOWIE - ZOBACZ KONIECZNIE

DARŁOWO

dom - sprzedaż

pow.: 236,00 m22.966,10 PLN/m2

Cena: 700.000,00 PLN

DOM MIESZKALNY W DARŁOWIE - ZOBACZ KONIECZNIE

Do sprzedania nieruchomośc usytuowana w atrakcyjnej części Darłowa, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych oraz pensjonatowych. Z jednej strony sąsiedztwo zabudowań pensjonatowych ma korzystny wpływ na możliwości wykorzystania nieruchomości pod względem turystycznym, a z drugiej usytuowanie nieruchomości zachowuje walory prywatności. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 236 m.kw. oraz garażem o powierzchni 28,4 m.kw., usytuowana na działce o powierzchni 0,25 ha.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, w tym usługi turystyczne - co ma korzystny wpływa na rozbudowę działki o obiekty turystyczne.

Dostęp do nieruchomości z drogi asfaltowej.

Nieruchomośc oddana do użytkowania w lipcu 2004 roku.

Z salonu jest wyjście na częściowo zadaszony taras z ogrodem.

Ogrzewanie budynku gazowe zasilane z butli zewnętrznej.
Budynek zaopatrzony jest w instalację elektryczną z siłą, wodno-kanalizacyjną i telekomunikacyjną.

Stan techniczny budynku bardzo dobry, przestronne i słoneczne pomieszczenia. Działka przestronna z elementami małej architektury. Dzięki zazielenieniu daje poczucie intymności. Możliwość  wykorzystania domu w celach zarobkowych.

Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 0,25 ha o tym samym przeznaczeniu, która również jest na sprzedaż łącznie z domem lub osobno. Oferta jej sprzedaży również jest w biurze.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

!!!!!!! KOSZT POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!


BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DARŁOWIE

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 169,98 m22.470,88 PLN/m2

Cena: 420.000,00 PLN

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DARŁOWIE

W sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie SZEREGOWEJ położony w Darłowie przy ulicy Wałowej na działce gruntu o powierzchni 100 m. kw. Jest to budynek mieszkalny jednorodzinny z usługami w parterze - powierzchnia lokalu usługowego wynosi 70,00 m.kw. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką.

Dom położony jest przy drodze prowadzącej w stronę Darłówka Wschodniego. W pobliżu są ścieżki rowerowe oraz tramwaje wodne, które w sezonie letnim znacznie zwiększają atrakcyjność Darłowa oraz Darłówka.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 169,98 m.kw.

 

Jest to świetna alternatywa dla prowadzenia działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania (rehabilitacja, salon fryzur, itd.).


Ponadto w budynku można wydzielić dwa niezależne lokale mieszkalneNa parterze pomieszczenie gospodarcze wraz z lokalem usługowym z wc. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, przestronna otwarta i widna kuchnia oraz łazienka. Poddasze składa się z trzech pokoi, klatki schodowej oraz łazienki. Na podłogach w pokojach panele. W kuchni, łazience oraz na klatkach schodowych glazura i terakota. Na ścianach tynk malowany farbami. Stolarka okienna plastikowa PVC. Stan techniczny budynku DOBRY.

 

Ogrzewanie budynku piecem gazowym dwufunkcyjnym i piecem węglowym - do wyboru. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i telekomunikacyjną.

 

Posesja ogrodzona płotem. Z tyłu kawałek miejsca na wieczorne posiadówki. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja z uwagi na dostęp do sklepów, szkoły, kościoła, przedszkola. Blisko posesji w planie miejscowym przewidziany bezpieczny plac zabaw.

 

OFERTA BEZPOŚREDNIA. KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!!!Biuro zajmuje się również pomocą w ubieganiu się o Kredyty hipoteczne 

APARTAMENTY NAD MORZEM - DARŁOWO

Darłowo

dom - sprzedaż

pow.: 320,00 m24.625,00 PLN/m2

Cena: 1.480.000,00 PLN

APARTAMENTY NAD MORZEM - DARŁOWO

Nowoczesny dom z przestronnymi apartamentami blisko morza położony w Darłowie zbudowany technologią murowaną z betonu komórkowego, ocieplony, oddany do użytku w 2013 roku - gotowy do zamieszkania i zarabiania pieniędzy.

6 apartamentów blisko morza na działce ogrodzonej i urządzonej w myślą o najmłodszych spełni oczekiwania zarówno właścicieli jak i gości.

Oferta obejmuje pełne wyposażenie apartamentów.

OPIS:

Na dom apartamentowy składają się dwie kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 320 m kw., gdzie na parterze mieści się apartament oraz mieszkanie właścicieli składające się z dużego salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni z zabudowaną szafą, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego.

Na piętrze znajduje się pięć apartamentów z dostępem do przestronnych tarasów z widokiem na okolice wraz z morzem.

 

LOKALIZACJA I ZALETY:

Jednym z atutów domu apartamentowego w Darłowie jest jego położenie. Bliska odległość do morza – około 1200 metrów – którą można przejść na pieszo, przejechać samochodem lub rowerami. Rowerami można również bezpiecznie zwiedzać okolice Darłowa, gdyż miasto przygotowało dla turystów ścieżki rowerowe obejmujące tereny wokół Darłowa.

Na dzień dzisiejszy obiekt jest czynny, gotowy do przyjęcia gości i ma swoich stałych Klientów wraz z wcześniejszymi rezerwacjami. Właściciele posiadają dokumenty księgowe potwierdzające przychód osiągany z nieruchomości !!!!!

Mikroklimat otaczający okolice ma duży wpływ na zdrowie osób przebywających na terenie Darłowa.

W dobie smogu i zanieczyszczeń powietrza miasto Darłowo i jego plaże to super miejsce na inhalację dla naszych płuc nie tylko w lato ale i również w okresie sztormów.

Nasza oferta idealnie spełnia warunki korzystania biernego i aktywnego spędzania czasu turystów odwiedzających dom apartamentowy.

Ponadto w niedalekiej odległości od apartamentu można skorzystać z usług Instytutu Zdrowia i Urody w Darłowie – Yasumi, Aquaparku wodnego jak również z innych atrakcji jakie dostępne są dzięki komfortowemu dojazdowi do szlaku pasa nadmorskiego Mielno – Darłowo – Darłówko – Jarosławiec – Rowy – Ustka – Łeba.

 

LINK DO OFERTY APARTAMENTÓW: http://www.apartamentyteczowe.pl/

Malechowo - posiadłość na 2,65 ha

Malechowo

dom - sprzedaż

pow.: 422,34 m22.509,83 PLN/m2

Cena: 1.060.000,00 PLN

Malechowo - posiadłość na 2,65 ha

W sprzedaży posiadłość o obszarze 2,6542 ha położona w miejscowości Malechowo powiat sławieński. W skład obiektu wchodzi budynek - dworek o pow. użytkowej 242,74 mkw. (część mieszkalna z garażem), dom weselny o pow. 179,6 mkw. oraz garaż wolno stojący o pow. 52,76 mkw. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany z wysokiej jakości materiałów oddany do użytku w 2010 roku.
Na parterze przestronny hol, jadalnia z kuchnią, salon, pokój gościnny, łazienka, garderoba, kotłownia, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż na dwa stanowiska. Na piętrze 6 pokoi i łazienka. Dom weselny obejmuje salę balową na 100 osób, 2 łazienki, szatnię, pełne zaplecze sanitarno-gastronomiczne i dodatkowo salę plenerową.
Ogrzewanie budynków piecem konwekcyjnym z komorą wolnego spalania. Na zewnątrz murowany grill. Obiekt zaopatrzony w instalację elektryczną z siłą, wodociągową, na terenie własna biologiczna oczyszczalnia (3 zbiorniki drenaż). Nieruchomość spełnia wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa, bhp i sanepidu.
Interesująca wyżej opisywana posiadłość znajduje się w odległości ok. 1 km od drogi krajowej S6 Szczecin-Gdańsk, położona w otoczeniu lasu (z trzech stron), pięknie zagospodarowana dużą ilością zieleni i licznymi nasadzeniami. Obejście częściowo utwardzone kolorową kostką. Na terenie posesji okazały parking o pow. 1500 mkw. (na 20 samochodów). Urokliwe położenie, dobra lokalizacja jak również niewielka odległość od morza i bardzo dobre warunki klimatyczne sprawiają, że obszar ten idealnie sprawdza się na agroturystykę, pensjonat, dom weselny lub dom spokojnej starości.

Komfortowy dom wolnostojący na działce 1,18 ha w Żukowie

Żukowo

dom - sprzedaż

pow.: 173,00 m23.179,19 PLN/m2

Cena: 550.000,00 PLN

Komfortowy dom wolnostojący na działce 1,18 ha w Żukowie

W sprzedaży atrakcyjny dom  trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 173 mkw., usytuowany na okazałej działce gruntu o powierzchni  11 800 mkw. Budynek mieszkalny wybudowany z cegły w 1987 roku (remont w 1995 roku), w całości podpiwniczony, ocieplony. Dach kryty blacho-dachówką. Budynek zaopatrzony w nową (2009r) instalację elektryczną, telekomunikacyjną, grzewczą,  szambo ekologiczne (2010r) i własne ujęcie wody. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, wewnętrzne drewniane. Okna PCV i aluminium, w piwnicy i na parterze antywłamaniowe. Na pierwszej kondygnacji garaż (38 mkw.), kotłownia (piec c. o. na olej opałowy), sauna fińska, kabina natryskowa, pralnia, wędzarnia i spiżarnia (regały, lodówka, zamrażarka) oraz pomieszczenie gospodarcze. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras (20 mkw. i zejście z tarasu do zadbanego, pięknego ogrodu ze stawem), sypialnia, łazienka z wc, kuchnia w pełni wyposażona ze spiżarnią i przedpokój. Z korytarza na piętro, które pozostaje w całości umeblowane prowadzą drewniane schody zabiegowe, gdzie z dużego holu  są osobne wejścia do trzech pokoi i łazienki z wc. Na podłogach w pokojach i na holu deska podłogowa, w korytarzu na parterze panele podłogowe, w kuchni, łazienkach, przedpokoju, tarasie i pomieszczeniach gospodarczych terakota. Na ścianach gładź malowana farbami, w korytarzu i w holu na piętrze boazeria, w kuchni w pasie roboczym, w łazienkach i pomieszczeniach gospodarczych glazura. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Dojazd drogą utwardzoną ok. 2 km od wsi Żukowo. Na terenie znajdują się fundamenty o powierzchni zabudowy 750 mkw. Posesja monitorowana, ogrodzona drewnianym płotem, dwie bramy wjazdowe, w tym jedna otwierana automatycznie. Posiadłość pięknie położona w otoczeniu lasów i sąsiedztwie rzeczki, z którą odpływem połączony jest zarybiony staw (pow. 3300 mkw., ryba: pstrąg, karp, sandacz, szczupak itp.) stanowiący malowniczy krajobraz przed domem. Zacisze i gustownie zagospodarowany teren, dużą ilością zieleni, nasadzeniem drzew i krzewów ozdobnych czyni to miejsce niezastąpionym dla osób ceniących spokój i piękno.

Istnieje możliwość sprzedaży domu z pełnym umeblowaniem (antyki) i wyposażeniem za dodatkową opłatą.

Funkcjonalne mieszkanie w kamienicy w Sławnie

Sławno

mieszkanie - sprzedaż

pow.: 141,40 m22.086,28 PLN/m2

Cena: 295.000,00 PLN

Funkcjonalne mieszkanie w kamienicy w Sławnie

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o pow. 141,40 m2 zlokalizowanego na PARTERZE w kamienicy przy ul. I Pułku Ułanów. Lokal w bezpośrednim sąsiedztwie nowego osiedla domów jednorodzinnych. Ze względu na swoje położenie mieszkanie może służyć jako kancelaria lub biuro. Nieruchomość można również podzielić na dwa osobne lokale.

Stylowe, przestronne i jasne mieszkanie o pow. 141,40 m2 składa się z sześciu pokoi (27,70 mkw., 25,5 mkw., 20 mkw., 15,30 mkw., 11 mkw., 6 mkw.), kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Mieszkanie jest rozkładowe i funkcjonalne. Na podłogach znajdują się deski sosnowe i kafle, natomiast na ścianach gładź malowana farbami oraz płytki. Okna drewniane z wystawą na cztery strony świata. Stolarka drzwiowa drewniana, częściowo przeszklona. Ogrzewanie mieszkania z pieca c.o. gazowego, ciepła woda z przepływowego ogrzewacza wody. Stałe opłaty lokalowe w łącznej wysokości 455 zł/m-c, w tym fundusz remontowy, eksploatacja i opłata za zarząd.

Niewątpliwie ważnym jest fakt, iż lokal idealnie nadaje się do prowadzenia biura, kancelarii adwokackiej, gabinetów specjalistycznych lub innych usług. Wysokość pomieszczeń 2,80 m. Kamienica znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej, szpitala i Starostwa Powiatowego.

Istnieje również możliwość najmu mieszkania za cenę 2000zł/m-c plus opłaty.

Zapraszamy na prezentacje! Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w Warszkowie

Warszkowo

mieszkanie - sprzedaż

pow.: 78,40 m22.359,69 PLN/m2

Cena: 185.000,00 PLN

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w Warszkowie

W sprzedaży lokal mieszkalny położony w miejscowości Warszkowo na parterze wolno stojącego budynku mieszkalnego (dawna szkoła). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (17,29 mkw., 18,44 mkw., 15,59 mkw.), kuchni (10,39 mkw.), łazienki z wc (4,39 mkw.), przedpokoju (9,63 mkw.) i spiżarki ( 2,62 mkw.) o łącznej powierzchni użytkowej 78,4 mkw. oraz pomieszczeń przynależnych – piwnicy o powierzchni 9 mkw., pomieszczenia w budynku gospodarczym o powierzchni 3,2 mkw.idwóch garaży.

Mieszkanie przestronne i słoneczne. Okna PCV z wystawą na wschód, zachód i północ. Na podłogach w pokojachi korytarzu parkiet,w kuchni i łazience terakota.Na ścianach gładźmalowana farbami, w łazience glazura.

W wyłącznym użytkowaniu właściciela jest dodatkowo działka ogrodnicza znajdująca się przy budynku mieszkalnym oraz pas drzew owocowych. Ogrzewanie mieszkania piecem c.o. na opał stały, piec ogrzewa wszystkie mieszkania znajdujące się w budynku, ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza wody, gaz butlowy.

Stałe opłaty lokalowe w wysokości 290 zł/m-c (składka opłacana przez 10 miesięcy w roku wyłączając okres świąt z przeznaczeniem na opał, fundusz remontowy, oświetlenie klatki schodowej oraz eksploatację budynku).

Z prawem własności lokalu związany jest udział wynoszący 14/100 części w prawie własności działki gruntu i taki sam udział we współwłasności nie wydzielonej części budynku. Mieszkanie położone jest 3 km od centrum Sławna.

Funkcjonalny dom wolnostojący w Sławnie

Sławno

dom - sprzedaż

pow.: 220,00 m21.659,09 PLN/m2

Cena: 365.000,00 PLN

Funkcjonalny dom wolnostojący w Sławnie

W sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 104,70 mkw., położony na działce gruntu o powierzchni 653 mkw. w Sławnie przy ul. Gdańskiej. Budynek dwupiętrowy w całości podpiwniczony wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony, oddany do użytku w 1998r. Dach dwuspadowy pokryty dachówką, okna drewniane w bardzo dobrym stanie. Parter budynku zajmuje duży garaż, kotłownia, łazienka i dwa pomieszczenia gospodarcze. Na pierwszym piętrze wiatrołap, przedpokój, kuchnia, salon z wyjściem na taras, pokój oraz wc. Na drugim piętrze 3 pokoje w tym jeden z balkonem, kuchnia i łazienka. Na podłogach panele podłogowe, w kuchni i w łazienkach terakota. Na ścianach gładź malowana farbami, w łazienkach i w kuchni glazura. Powierzchnia całkowita domu wynosi 220 mkw. Budynek zaopatrzony w instalację wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną i grzewczą. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na opał stały. Dodatkowo woda ciepła z bojlera elektrycznego. Teren posesji zadbany i ogrodzony kutym płotem z bramą wjazdową, wyłożony polbrukiem. Na działce znajduje się garaż oraz wiata, a także wygospodarowana część rekreacyjna na której można doskonale wypocząć z dala od zgiełku miasta i hałasu samochodów. Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Sławna na Osiedlu Słupskim. Oferta godna polecenia z dogodnym dojazdem i atrakcyjną lokalizacją.