Oferty

Strona głównaOferty • DOM MIESZKALNO USŁUGOWY


DOM MIESZKALNO USŁUGOWY


sprzedaż

dom

 

cena

1.150.000,00 PLN

2.300,00 PLN/m2

 

powierzchnia

500,00 m2

 

województwo: zachodniopomorskie

powiat: sławieński

miejscowość: DARŁOWO

rynek: wtórny

materiał budynku: cegła

Opis

W ofercie biura do sprzedania nieruchomość znajdująca się w miejscowości nadmorskiej Darłowo, która położona jest około 2 kilometrów od morza. Nieruchomość położona w samym centrum Darłowa. Zabudowana budynkiem mieszkalno -  usługowym podpiwniczonym. Na nieruchomość składa się piwnica, parter, piętro oraz poddasze użytkowe. Na parterze znajduje się dodatkowy lokal mieszkalny dwukondygnacyjny z osobnym wejściem . Nieruchomość cały czas zamieszkana przez trzy rodziny, które stopniowo podwyższają standart nieruchomości poprzez wszelkiego rodzaju remonty. Ostatnio wymieniono pokrycie dachowe oraz grzejniki (na zdjęciach są stare) wraz z oknami i zmodernizowano instalację kanalizacyjną.Ponadto zostało wyremontowane zaplecze budynku twqorzące dzisiaj przytulny mały ogródek.

PARTER – duży lokal użytkowy z osobnym wejściem. Działalność może być produkcyjna, handlowa, usługowa w tym gastronomiczna (kiedyś była restauracja). Może być np. biuro prawne, pracownia architektoniczna lub prywatna klinika.
Obecnie znajduje się tam pracownia ceramiczna. Może byc również przerobiony na odrębny lokal mieszkalny. Na tym samym poziomie znajduje się odrębne mieszkanie dwukondygnacyjne zaadoptowane z garażu.

 

KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY !!!!!!!!!!

BIURO ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ BEZPŁATNĄ POMOCĄ W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO !!!!!!!!!!!!

 

PIERWSZY POZIOM – tworzy on odrębny lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie. Wejście ze schodów na otwarty hol, kuchnia ze spiżarnią, 2 oddzielne pokoje, łazienka, duży salon z kominkiem z wejściem do prywatnej sypialni (łącznie na tym poziomie jest 6 pomieszczeń i łazienka)

 

DRUGI POZIOM – stanowi odrębne mieszkanie na poddaszu z klimatem drewnianych belek składające się z salonu i otwartej kuchni, 3 oddzielnych pokoi, łazienki i garderoby.
Ogrzewana piecem na ekogroszek, posiada wejście na piec gazowy z osobną instalacją. Ponadto są dodatkowe źródła ogrzewania w postaci trzech kominków na każdej kondygnacji po jednym. Lokal usługowy o powierzchni 212 m.kw. wraz z piwnicą przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej o różnej specyfice.

 

Na każdej kondygnacji mieszczą się osobne lokale mieszkalne co umożliwia wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy kwater wraz z prowadzeniem pensjonatu np. ze stołówką. Idealnie spełnia wymogi do prowadzenia usług turystycznych, pensjonatu, przedszkola. Ponadto w budynku można wydzielić minimum 5 odrębnych lokali mieszkalnych.

Zachęcam do obejrzenia nieruchmości. - warto.

Lokalizacja

 

Ceny ofertowe

Dla wszystkich ofert

cena minimalna: 355.000,00 PLN

cena średnia: 751.666,67 PLN

cena oferty: 1.150.000,00 PLN

cena maksymalna: 1.480.000,00 PLN

Dla ofert z powiatu sławieńskiego

cena minimalna: 355.000,00 PLN

cena średnia: 751.666,67 PLN

cena oferty: 1.150.000,00 PLN

cena maksymalna: 1.480.000,00 PLN

 

Data dodania: 2019-01-18

Numer oferty: 32

Data aktualizacji: 2020-02-04